EN

Záchytné systémy

Zabezpečenie nebezpečných látok a únikov

Záchytné systémy

Spoločne s bezpečnostnými skriňami sú záchytné systémy prvou bariérou pri úniku nebezpečných látok.

Naše portfólio zahŕňa:

  • pevné záchytné vane
  • flexibilné záchytné bariéry

Záchytné vane vyrobené z ocele sú ideálne do prevádzok kde sa pracuje s olejmi alebo inými uhlíkatými kvapalinami. Vane z tvrdených polyetylénov zas vynikajúco zadržia kyseliny, zásady a iné chemické látky. Flexibilné záchytné bariéry umožňujú vytvoriť záchytný systém rýchlo a kdekoľvek v prevádzke je to aktuálne potrebné.

 

záchytné systémy

Záchytné vane

Pevné záchytné systémy sú vhodné najme do vnútorných prevádzok pre bezpečné skladovanie sudov, prípadne IBC kontajnerov s nebezpečnými látkami. Väčšina nášho portfólia zahŕňa najme rôzne riešenia záchytných vaní na báze odolných polyetylénov. Samozrejmosťou sú ale aj vane z nerezovej ocele pre vybrané druhy vysoko žieravých látok a klasické oceľové vane pre uhlíkaté nežieravé látky.

zachytna vana

Flexibilné záchytné bariéry

Flexibilné záchytné systémy sú zväčša vyrobené z odolnej PVC potiahnutej látky, ktorú je možné poskladať a kompaktne uložiť pre ľahký prenos a pohotovostné použitie. Môžu byť použité vo vnútorných, alebo vonkajších priestoroch. Využívajú špeciálny patentovaný systém pre rýchle rozloženie a použitie. Vhodné aj pre nájazd vozidiel (oprava, čistenie).

flexibilná bariéra

Katalóg na stiahnutie

TU

Potrebujete pomôcť s výberom vhodného záchytného systému?

Ozvite sa mi a rád Vám poradím.

+421910 463 685 aledo@aledo.sk
martin-sevcik-org

Ing. Martin Ševčík

Konateľ