EN

Priemyselné rohože

Ergonomická pomoc prevádzke

Protiúnavové a bezpečnostné rohože

Vo väčšine priemyselnej výroby práca zamestnancov vyžaduje státie, chodenie alebo nosenie nákladu. Na základe výskumov bolo dokázané, že dlhodobé státie na tvrdých podkladoch podstatne zvyšuje pracovnú únavu, znižuje výkon a možnosť vzniku chronických chorôb u zamestnancov. Vďaka rohožiam sa však toto riziko znižuje a zároveň rohože tvoria aj bezpečnostný prvok v prevádzkach s vysokým rizikom pošmyknutia.

V ponuke rohože v štandardizovaných veľkostiach, alebo možnosť vlastného návrhu plochy.

 

2
Chránia zdravie zamestnancov a bezpečnosť pri práci.
Group 25122
Materiály prispôsobené do každého typu prevádzky.
rohoz vseobecny

Priemyselné rohože

Rohože do suchého prostredia

Protiúnavová rohož s povrchom kotlárského plechu ponúka komfort pri dlhodobom státí. Zosilnený povrch predlžuje životnosť rohože o 50% proti štandardným penovým vinylovým materiálom. Všetky 4 strany rohože sú zoslabené a zvarené tak, aby sa znížilo riziko zakopnutia. Povrch rohože tiež poskytuje vysokú mieru ochrany proti pošmyknutiu. Žlté pruhy na okrajoch výrazne zvyšujú bezpečnosť na pracovisku. Táto rohož bola vyrobená bez použitia toxických látok DOP a DMF v súlade so smernicou REACH.

priem rohoz

Priemyselné rohože

Rohože do vlhkého prostredia

Priemyselná rohož – prvotriedna ergonomická rohož do prostredia s častými únikmi / odkvapmi oleja. – výrazné oranžové hrany pre zvýšenie bezpečnosti prevádzky – možné spájať pozdĺž dlhšej strany bez nábehovej hrany pomocou spojok PR 225 / SCE – drenážne otvory spoločne s výstupkami na rube umožňujú prepadávanie nečistôt a odtok tekutín s povrchu rohože, ktoré potom ostávajú suché a čisté – špeciálna zmes, vyvinutá pre styk s priemyselnými olejmi a chemikáliami – vhodná do viaczmenných prevádzok – vysoko adhezívny povrch. – protišmyková úprava na rube rohože – bez prímesi silikónu, a z toho dôvodu vhodná do lakovní – vyrobená z recyklovateľného materiálu v súlade so smernicou REACH – pravidelné čistenie tlakovou vodou predlžuje životnosť rohože

mokr rohoz

Priemyselné rohože

Antistatické rohože

Mimoriadne mäkká rohož poskytuje dlhodobo stojacim pracovníkom vyšší komfort pri práci: – odvádza vznikajúci antistatický náboj s pomocou uzemňovacieho kábla – ťažko horľavá, odolná voči olejom – vyhovuje požiadavkám kladeným na bezpečnosť v tzv. ESD zónach

antistat

Priemyselné rohože

Rohože pre potravinársky priemysel

Protiúnavová veľmi odolná rohož s drenážnymi otvormi, ktoré umožňujú odtok kvapalín a udržujú povrch rohože suchý a bezpečný. Je odolná voči agresívnym chemikáliám, olejom a tukom. Má vysokú odolnosť proti oderu. Povrch rohože zamedzuje šmyku a skosené okraje rohože eliminujú zakopnutia. Materiál je vyrobený bez prímesí silikónu, a preto je vhodný pre automobilový priemysel, pre lakovne a taktiež pre potravinársky priemysel – má sanitárny epidemiologický atest. Túto rohož je možné tiež použiť ako vonkajšia čistiaca rohož.

potravina

Katalog na stiahnutie

Hľadáte najvhodnejší typ rohoží do Vašej prevádzky?

Ozvite sa mi a rád Vám poradím.

+421 910 463 685 aledo@aledo.sk
martin-sevcik-org

Ing. Martin Ševčík

Konateľ