CZ DE EN

Bezpečnostné zábrany

Pasívna ochrana osôb a majetku

Bezpečnostné zábrany

Bezpečnostné zábrany sú už samozrejmou súčasťou ochrany vo väčšine prevádzok. Naša spoločnosť ponúka okrem širokého spektra štandardných kovových zábran aj  produkty, ktoré poskytujú ešte vyššiu ochranu a zároveň aj životnosť. Flexibilné zábrany zo špeciálnych polyetylénových zmesí dokážu pohlcovať nárazy, ktoré by klasické kovové zlomili. Penové profily dokážu eliminovať nebezpečné rohy a výčnelky aj na miestach, ktoré sa nedajú klasickými zábranami vymedziť.

2
Ochrana zamestnancov.
Group 25094
Ochrana majetku
zabrany

Kovové zábrany

Univerzálne a ľahko inštalovateľné ochranné zábrany s výstražným vzhľadom sú používané predovšetkým v priemyselných priestoroch na označenie komunikačných trás, na ochranu strojov, regálov atď.

Viac o kovových zábranach tu
INTRO1

Flexibilné zábrany

Nami poskytované flexibilné zábrany vyrobené z vysoko odolných polymérov vám ponúknu novú úroveň ochrany vo vašej prevádzke v porovnaní s klasickými kovovými zábranami.

Tento materiál pohlcuje veľkú časť energie nárazu a následne sa vracia do svojej pôvodnej formy vďaka pamäťovému efektu.

Viac o flexibilných zábranach tu
Echo

Penové ochranné profily

Ochranné výstražné profily z mäkkej polyuretánovej peny využijete pri ochrane stĺpov, minimalizácii rizika zranenia osôb pred nárazom končatín a hlavy aj pri ochrane strojov a zariadení pred nárazom ľahkej manipulačnej techniky.

Viac o penových profiloch tu
perfis-horizontal

Katalógy pre stiahnutie

Potrebujete zabezpečiť priestory a chrániť majetok.

Ozvite sa mi a rád Vám poradím.

+421 910 463 685 aledo@aledo.sk
Martin

Ing. Martin Ševčík

Konateľ