CZ DE EN

Autonómne uzamykateľná bránka

INTERAKTÍVNE PRVKY BOZP

Dynamické uzamknutie bránky

Systém ALIS Shield ponúka výrazné zvýšenie bezpečnosti chodcov pri prechádzaní logistických trás v integrácii s priemyselnými bránkami. V rámci bezdrôtovej UWB technológie dochádza k magnetickému uzamknutiu bránky o sile 900 N v momente detekcie VZV v kritickej zóne. Výhodou UWB technológie je detekcia manipulačnej techniky aj v neprehľadných miestach (zákruty, regály a skladovacie priestory), a to až na vzdialenosť 40 metrov.

smartbrnakaa

Prepojiteľnosť s LED technológiou

Variabilita systému umožňuje doplnenie o LED projekciu. Najčastejším príkladom použitia je prepojenie s tzv. inteligentnou interaktívnou križovatkou pre chodcov. Podľa stupňa nebezpečenstva (prichádzajúcej manipulačnej techniky) je v rámci križovatky prepínaný symbol prechodu pre chodcov vs. varovný, alebo STOP symbol. Zároveň dochádza k automatickému uzamknutiu bránky. Pre dosiahnutie maximálneho zvýšenia bezpečnosti v kritickom mieste je možné systém rozšíriť o zónové spomalenie rýchlosti VZV.

AUTONÓMNE ZAMYKATEĽNÁ BEZPEČNOSTNÁ BRÁNKA

Prepojiteľné s LED svetelnou projekciou križovatky pre chodcov.

LED svetelné značenie

INŠTALÁCIA NA KĽÚČ

Stand-alone riešenie

Systém automatického uzamknutia je tzv. Stand-alone riešenie, ktoré je možné integrovať do už zabudovaných bezpečnostných bránok (bez ohľadu na výrobcu), alebo v rámci kompletnej inštalácie priemyselných zábran. Riešenie je dodávané v dvoch variantoch – magnetický zámok a magnetický zámok s RGB majákom.

Systém je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie.

Průmyslová magneticky uzamykatelná branka

Hľadáte inovatívne riešenie BOZP?

Ozvite sa mi a rád Vám poradím.

+421 910 463 685 aledo@aledo.sk
Martin

Ing. Martin Ševčík

Konateľ