CZ DE EN

Tlačiarne

TERMO-TRANSFÉROVÉ ZNAČENIE

Priemyselné tlačiarne

Široká ponuka tlačiarní našej spoločnosti Vám poskytuje neobmedzenú paletu možností pre vysokokvalitnú a cenovo efektívnu tlač. Ich výhodou je rýchla tlač viacfarebných značiek a štítkov akýchkoľvek tvarov a rozmerov priamo na Vašom pracovisku a podľa Vašich potrieb.

Radi Vám poradíme pri výbere najvhodnejšieho typu tlačiarne pre Vašu spoločnosť.

slider-priemyselna-identifikacia@2x

Druhy tlačiarní

Grafické tlačiarne Brady

Zariadenie pre tlač bezpečnostného značenia, potrubného značenia, logistických štítkov, informačných tabuliek a ceduliek vo vlastnej réžii. THT potlač na vysoko kvalitný vinylový samolepiaci pás je zárukou kvalitných a trvalých etikiet pre jednoznačnú identifikáciu prevádzkových priestorov.

Viac o kategórii grafických tlačiarní
aledo-bbp35-printer-left-v6-nahlad

Priemyselné tlačiarne Brady

THT tlačové zariadenia, ktoré pracujú s pripojením na PC a s príslušným softvérom pre dizajn štítkov (LabelMark, CodeSoft). Tieto inteligentné a vysoko výkonné THT tlačiarne sa uplatnia najmä vo výrobe, v kanceláriách, skladoch, laboratóriách alebo prevádzkach s potrebami niekoľko stoviek až tisícok štítkov denne.

Viac o kategórii priemyselných tlačiarní
aledo-bbp12-v2-detail

Priemyselné tlačiarne TSC

TSC tlačiarne od popredného výrobcu inovatívnych riešení termotlače. TSC ponúka cenovo dostupné stolové tlačiarne až po vysokovýkonné priemyselné riešenia vrátane odolných mobilných tlačiarní.

Viac o kategórii priemyselných tlačiarní
240T-1200_1200_1200

Ručné tlačiarne Brady

Prenosné zariadenia na tlač štítkov a etikiet využívajú technológie inteligentného čipu k autokalibrácii. Vďaka veľkému množstvu spotrebného materiálu v kazetách má užívateľ možnosť rýchlej výmeny a okamžitého riešenia všetkých identifikácií na mieste pracovného výkonu. Toto je ideálne pre aplikácie s potrebou tlače do 1000 etikiet denne.

Viac o kategórii prenosných tlačiarní
aledo-bmp21-plus-v7-nahlad

Potrebujete poradiť s výberom termo-transférového značenia?

Ozvite sa mi a rád Vám poradím..

+421 910 463 685 aledo@aledo.sk
Martin

Ing. Martin Ševčík

KONATEL‘