EN

Bezpečnostné kabinety

Skladovanie nebezpečných látok

Bezpečnostné kabinety

Špeciálne bezpečnostné kabinety sú priamo navrhnuté k skladovaniu nebezpečných látok v prevádzke. Ich najväčšou výhodou je možnosť uzamknutia, čo nepomerne zvyšuje bezpečnosť uskladnenia a zároveň znižuje možnosť neodbornej manipulácie s nebezpečnými látkami.

V našej ponuke nájdete kabinety pre celé spektrum nebezpečných látok. Ak neviete nájsť vhodnú veľkosť kabinetu v našom katalógu, je možné vyrobiť kabinet podľa prianí zákazníka.

bezpecnostne kabinety
Group 12053

Certifikované podľa európskych noriem EN 14470-1 a 14727.

Group 25070

Bezpečné skladovanie nebezpečných látok s možnosťou ich uzamknutia.

Group 25093

Jasne farebné prevedenie pre vysokú viditeľnosť kabinetov a ich obsahu.

Skladovanie nebezpečných látok

Skladovanie chemikálií a žieravín

Pre skladovanie nebezpečných chemikálií, ako sú zásady a kyseliny, odporúčame bezpečnostné kabinety vyrobené z ocele s lakovanou úpravou. Kabinety sú doplnené polyetylénovými podložkami a vaničkami, ktoré zvyšujú odolnosť a bezpečnosť pri skladovaní žieravín. Skladovanie nereaktívnych chemikálií odporúčame v štandardných oceľových kabinetoch. Kabinety na skladovanie chemikálií majú rovnaký ohňovzdorný dizajn ako kabinety pre skladovanie horľavých látok.

kabinet zieraviny

Skladovanie nebezpečných látok

Skladovanie horľavých látok

V prípade skladovania horľavín v prevádzke je potrebné zabezpečiť ochranu majetku a osôb pri vzniku požiaru. Odporúčame umiestniť horľaviny do špeciálnych do kabinetov s ohňovzdornými prvkami. Nami ponúkané kabinety sú v súlade s európskou normou STN EN 14470-1.

V ponuke aj kabinety pre bezpečné skladovanie lítiových batérií.

kabinet horlaviny

Potrebujete vybrať vhodný bezpečnostný kabinet?

Ozvite sa mi a rád Vám poradím.

+421 910 463 685 aledo@aledo.sk
martin-sevcik-org

Ing. Martin Ševčík

Konateľ