Priemyselná identifikácia

Priemyselná identifikácia

Čiarové kódy, etikety, štítky a ďalšie výrobné značenie. Bez identifikačných údajov sa dnes nezaobíde žiadny produkt, a preto sa ani žiadna výroba nezaobíde bez výkonnej priemyselné tlačiarne, kvalitného spotrebného materiálu a príslušenstva pre priemyselnú identifikáciu. A z ďaleka nejde len o výrobné značenie. Priemyselné tlačiarne sú využívané tiež napr. pre tlač bezpečnostného a smerového značenia pre všetky odvetvia priemyslu, archivačných štítkov, značenie kabeláže a pre veľa ďalších účelov.

Aby priemyselné tlačiarne boli aj v tých najnáročnejších podmienkach prínosom, musia byť dokonalo spoľahlivé, výkonné, variabilné a využiteľné aj v nepretržitej prevádzke. Presne takéto prístroje Vám dodáme na kľúč, a to vrátane kompletného servisu a poradenstva. A postaráme sa aj o napojenie priemyselnej tlačiarne na podnikové systémy a uvedenie do prevádzky.

Priemyselné tlačiarne plnia svoju funkciu len v prípade, že sa pri ich prevádzke využíva zodpovedajúci spotrebný materiál, o ktorého dodávku sa tiež postaráme. Môžete sa tak spoľahnúť, že výrobné značenie, ako čiarové kódy, etikety, štítky a pod. Budú vytlačené v tej najvyššej kvalite a na odolnom materiáli. Súčasťou priemyselnej tlačiarne sú aj programy pre vytvorenie vlastných návrhov výrobného značenia.

Multifunkčné priemyselné tlačiarne BRADY

Naša spoločnosť je prémiovým distribútorom americkej korporácie BRADY. Prinášame komplexné riešenie identifikácie od multifunkčných tlačiarní cez veľmi kvalitný spotrebný materiál až po čítačky čiarových kódov so špeciálnymi typmi softvéru.

V našom produktovom portfóliu je obsiahnuté široké spektrum HW vybavenia pre identifikáciu a výrobné značenie. Ideálna kombinácia tlače tepelným prenosom s vynikajúcimi adhezívami a špičkovými materiálmi je zárukou kvalitných a spoľahlivých štítkov pre akúkoľvek identifikáciu v podnikoch a organizáciách.

Nevyhnutnou súčasťou identifikačného riešenia sú špecializované programové balíky pre dizajn a tlač etikiet a štítkov. Programy LabelMark a CodeSoft sú určené pre priemyselné štítky. Program MarkWare je určený na prípravu grafických tabuliek, potrubných štítkov a značiek.

Zastúpenie: TSC a Zebra

Tlačiarne etikiet TSC poskytujú kompatibilitu s tlačiarňami etikiet Zebra vo forme tlačového jazyka (EPL, ZPL, ZPL II), tlačového ovládača, firmvér a štandardného spotrebného materiálu.

Čo ponúkame v oblasti identifikácie:

 • Všeobecné značenie, bezpečnostné značenie, značenie potrubí
 • Značenie pre rôzne odvetvia priemyslu (letectvo, automotive, chémia-petrochémia, elektronika a elektrotechnika, obnoviteľné zdroje, železnice, spracovateľský priemysel, laboratóriá, telekomunikácie, služby)
 • Vytvorte Vaše značenie v okamihu pomocou termo-transferových tlačiarní (smerové tabule, informačné značenie, šípky, správa inventára)
 • Ponúkame riešenia prispôsobené Vašej problematike
  • Vytvárajte vlastné značenie
  • Aktualizujte Vaše značenie tak často, ako potrebujete
  • Majte k dispozícii zariadenie s minimálnymi nákladmi
  • Používajte značenie zodpovedajúce platným predpisom
 • Odolné etikety a štítky, rýchla a jednoduchá aplikácia, dlhá životnosť
 • Označovanie káblov (samolaminovacia etiketa, zmršťovacia bužírka, nylonová visačka)
 • Výrobné štítky (polyesterová etiketa, vinylová etiketa, polypropylénová etiketa)
 • Vynikajúce vizuálne spracovanie; výrazná, farebná tlač
Sídlo spoločnosti

 

Ing. Martin Ševčík
CEO
+421 910 463 685
sevcik@aledo.sk 


Aledo.sk s.r.o.
 
Za plavárňou 8907/15
Žilina 010 08

IČO: 50 783 572

DIČ: 2120467272

aledo@aledo.sk

Všetky kontakty >>