Nejlepší izolace na světě

Termoizolační systém

AERONOL je jedinečná náterová hmota, ktorá je vyrobená z najkvalitnejšieho a svetovo najuznávanejšieho materiálu AEROGEL. Ponúka také ochranné vlastnosti, ktoré predčia nedostatky bežnej izolácie (ako napr. polyuretánová pena, minerálna vlna...)

Aeronol je ucelený náterový systém, skladajúci sa zo špeciálnych podkladových náterov, vrstvy AERONOLu a vrchných náterov, ktoré sa líšia podľa špecifických potrieb. Aeronol je na báze vody s veľmi nízkymi prchavými organickými zlúčeninami a z ekologického hľadiska sa jedná o ideálnu voľbu.

Aeronol

Výhody:

  • Veľmi nízky tepelný prenos

Vynikajúce tepelné vlastnosti náteru zlepšujú účinnosť a znižujú náklady na energiu. Aeronol Acrylic má tepelnú vodivosť 35 mW / mK a hodnotu R 4,1 na palec, ktorá je dvakrát tak účinná ako ostatné termoizolačné nátery a je zrovnateľná s väčšinou ostatných foriem izolácie.

  • Odolnosť proti korózii pod izoláciou

Väčšina bežných foriem izolácie nie je spojená priamo so základom, čím vzniknú vzduchové bubliny, kde sa môže zbierať vlhkosť spôsobujúca koróziu. Aeronol sa spojuje s vysoko výkonnými základmi pre odolnú bariéru, ktorá odoláva korózii.

  • Bezpečnosť a ochrana pracoviska

Schopnosť minimalizovať tepelnú vodivosť alebo prenos tepla z jednej strany materiálu na druhú je hlavným faktorom pre predchádzanie pracovných úrazov. Aeronol vytvára 5 sekundový ochranný interval "bezpečného dotyku" proti spáleniu na ošetrenom povrchu ako ochranu pre zamestnancov.

  • Kontrola kondenzácie

Aeronol poskytuje výnimočné izolačné vlastnosti, ktoré znižujú tvorbu kondenzátu pomocou izolácie chladných kovových podkladov od teplého vlhkého vzduchu. Je ideálny pre oblasti ako sú spracovateľské zariadenia, potrubné rozvody a priestory nádrží (suché), kde dochádza k častej kondenzácii a vzniku korózie.

  • Rýchla aplikácia

Vďaka aplikácii Aeronolu pomocou striekacieho zariadenia dochádza k značnej úspore aplikačného času. Naviac, vďaka nízkej tepelnej vodivosti náteru, je obvykle nutná omnoho nižšia celková hrúbka. Vďaka tomu dochádza k rýchlejšiemu návratu ošetrovaného zariadenia do prevádzky, k výrazne nižším nákladom a k celkovým úsporam.

Sídlo spoločnosti

 

Ing. Martin Ševčík
CEO
+421 910 463 685
sevcik@aledo.sk 


Aledo.sk s.r.o.
 
Za plavárňou 8907/15
Žilina 010 08

IČO: 50 783 572

DIČ: 2120467272

aledo@aledo.sk

Všetky kontakty >>