BBP33

Tlačiareň BBP™33 zrýchľuje a uľahčuje tlač štítkov, bola teda vytvorená pre užívateľov s potrebou častej výmeny materiálov. Toto nové zariadenie navyše pomáha šetriť náklady a zlepšiť produktivitu. Už žiadne ďalšie prázdne štítky, kvalitná tlač už na prvý štítok.

Tlačiareň BBP™33 tlačí na 600 rôznych štítkov a 40 rôznych materiálov, a poradí si tak so širokou škálou predrezaných štítkov slúžiacich na označenie produktov, kabeláže aj laboratórneho vybavenia a s celým radom bezpečnostných štítkov a materiálov pre označenie zariadení.

Identifikácia produktov

Pre výrobné prostredie s rozsiahlou potrebou označovania materiálov, od štítkovania obvodov po používanie zmršťovacích bužírok, bude extrémne rýchla, flexibilná a bezodpadová výmena materiálov, ktorú tlačiareň BBP™33 ponúka, veľmi prínosná. Tlačiareň je kompatibilná s veľkým množstvom materiálov v bežne dostupných i zákazkových veľkostiach, ktorý odoláva celej rade chemikálií i teplôt.

Značenie kabeláže
V elektropriemysle a v odvetviach, kde sa používa veľké množstvo vedení a kabeláže, ponúka tlačiareň BBP™33 výhodu tlače na rozsiahly sortiment štítkov. Tlačiareň BBP™33 zvyšuje produktivitu okamžitým vytvorením toho správneho štítku, od najpredávanejších samolaminovacích štítkov cez zmršťovacie bužírky až po značenie panelov, bez ručného nastavenia tlačiarne. BBP™33 dokáže tlačiť na obe strany zmršťovacích bužírok a nevyplytvá ani jednu. To je úspech, ktorý tlačiarne iných značiek len sotva dokážu.

Bezpečnostné značenie a štítky na označenie zariadení
Univerzálnosť tlačiarne BBP™33 predstavuje pre každý závod nákladovo efektívne riešenie pre bezpečnostné značenie aj identifikáciu zariadení a výrobkov. Súčasťou portfólia novej tlačiarne je tlač na bezpečnostné štítky, štítky pre označenie vybavenia, ekonomické, vnútorné i vonkajšie označenia či možnosti tlače aj na trvanlivé materiály schopné obstáť v extrémnych podmienkach. Pomocou jedinej tlačiarne dokážete vytvoriť všetko od fotoluminiscenčného označenia únikových ciest, cez značenie v súlade s globálnym harmonizovaným systémom (GHS) až po štítky na potrubie. V závislosti na potrebách si teraz môžu zákazníci vybrať samostatnú verziu tlačiarne BBP™31, alebo model BBP™33 pripojiteľný k počítaču. V tlačiarni BBP™33 je možné použiť všetok štítkovací materiál ako v samostatnej tlačiarni BBP™31 aj iné štítky.

Identifikácia laboratórneho vybavenia
V laboratóriách eliminuje tlačiareň BBP™33 úsilie vynakladané na štítkovanie vzoriek na účely monitorovania a identifikácie, a umožňuje tak laborantom sústrediť sa na nespočetné množstvo dôležitých úloh, ktoré majú na starosti. BBP™33 funguje dobre s materiálmi a štítkami o veľkostiach, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre ťažké laboratórne podmienky tak, aby zabezpečili sledovateľnosť vzoriek po celú dobu ich existencie. Vďaka nízkemu vplyvu na životné prostredie, kompatibilite so špecifickými štítkami pre laboratórne značenie a vynikajúcu použiteľnosť je tlačiareň BBP™33 pre laboratóriá voľbou číslo jedna.

Tlačiareň BBP™33 je tiež kompatibilná so softvérovými programami spoločnosti Brady, vrátane štítkovacích softvérov MarkWare™, LabelMark™ a CodeSoft™. Tieto štítkovacie softvérové programy umožňujú rýchle vytváranie štítkov a čiarových kódov vrátane importu symbolov a dát.

Video BBP33: https://www.youtube.com/watch?v=8nwH_c323GI

Sídlo spoločnosti

 

Ing. Martin Ševčík
CEO
+421 910 463 685
sevcik@aledo.sk 


Aledo.sk s.r.o.
 
Za plavárňou 8907/15
Žilina 010 08

IČO: 50 783 572

DIČ: 2120467272

aledo@aledo.sk

Všetky kontakty >>